PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مهرسااستیل

mehrsasteel
12-27-2021, 07:35 AM
فروش اینترنتی ابزاروتجهیزات صنعت تخمیر وتقطیرعرقیات گیاهی -گلابگیری واستحصال الکل80٪به بالاجهت درمصارف بهداشتی وصنعتی فروش انواع زودپزعرق سازوکندانسوربرودت قرابه نگدترنده عرق والکل سنج ارسال به سراسرایران (https://mehrsasteel.ir)

https://mehrsasteel.ir
97

تولیدوفروش اینترنتی صفرتاصدابزارولوازم اصلی وجانبی پروسه تقطیر وروند تخمیر استحصال الکل -گلاب- عرقیات دارویی
فروش انواع: عرق ساز,زودپزتقطیر,کندانسور,شیلنگ سیلکونی,صافی پانچ,مخمر,الکل سنج,مزور,مانومتر,قرابه, چوب بلوط,بشکه بلوط,اوازم مصرفی تقطیر,ابزارتخمیر,ابزارولوازم جانبی تقطیر,آشپزخانه صنعتی,زودپزتقطیرخمره ای,دیگ تقطیرسطلی,قفل هوا,ذغال اکتیو,اسیدلاتیک
98 99

reza
07-10-2024, 11:26 AM
داداش این چیه زدی به حساب کارمند من نکن تروخدا ...مارو خودتو بدردسر می اندازی این حق اشتراک ماهانه است 4تومن اگر سالانه میشد دریافت کرد ما سالانه هم میزدیم این پول ات توجیب من نمیزه یک مجموعه اس خسابداری داره حقوق سرماه داره ماهانه بخاطر این تنظیم کردیم که هر ما حسابدارمن بدونه چی دریافتی داشتیم ؟چقدر پرداختی شما اونوقت سرخود برای خودت یکساله زدی این شماره کارت ات بفرست برای خانم محمدی تا دیر نشده اضافه رو مسترد کنه همان 4تومن کافیه بعدش گفتم انجام میدم چرا اینقدر اس اماس -تیکیت- ایمیل میزنی مرد حسابی بخدا شاکی میشوم هیج حرکتی هم برات انجام نمیدم تواون انجمن میگم پست نذار برداشتی پست قدرانی و تشکر برام گذاشتی ابرو منو بردی بی خیال شو دیگه من مسافرتم بعداز عاشورا برمیگردم اینجا انلاین نمی تونمبشم الان تو کافی نت اومدم هیچ پیغامی دیگهنفرست تا خودمبرکردم ببینم چیکار میکنم اون شماره کارت ات بفرست بخدا اگه تا برگشتنم این پول توحساب ما باشه دیکه هیج کاری برات انجام نمیدم بهت گفته باشم این محبت نیست شما برای من میخواهی انجام بدی بدتر تومحل کارم دردسر میسازی من کار تو رو خودمانجامنمیدم که اصلا شاید تودیگه با من تماس نتونی بگیری کار تو سپرده میشه به یک تیم هرکدوم متخصص یک کاری هستند فکر نکن بعدش با من پسر خاله میشی داداش حریم خودتو حفظ کن

admin
07-15-2024, 09:47 PM
مهندس طهرانی لطفا با بنده تماس بگیر موفق نشدم با موبای ات تماس بگیرم ممنونم

mehrsasteel
07-15-2024, 09:48 PM
سلام مهندس جان ببخشید تماس گرفتم همکارتون گفتند مسافرت تشریف بردید برای من تایپ کمی سخت است ولی مجبورم شرح حال خودرا بازگوکنم همان طورکه میدانی سعید خواهرزاده بنده است و من بسیاربه وی علاقه مندم ولی اگرحدود5سال پیش که اتفاقی برای خرید به مغازه من تشریف اورده بودی من خودم درمغازه بودم که قسمت اینگونه بودمن نباشم وشما با سعید درموردراه اندازی فروشگاه اینترنتی صحبت کنید و اوشماره شمارابگیرد وچندوقت بعدبه شمازنگ بزندو درخواست راه اندازی فروشگاه اینترنتی بدهدوشماهم راه اندازی کنید وتحویلش بدهیدبه تصوراینکه او پسرصاحب مغازه اس سه بعدسعیدبه من گفت دایی میخواهم برگردم شهرستان نمیتوانم درتهران بمانم وبالاخره رفت تااینکه کالای داشتمدرانباربرای پاس کردن چک به همکارام پیشنهادخریدپائین تراز بازاردادم وانها نخریدند ومن اصرارمیکردمتااینکه یکی از همکارام گفت چرا به سغید نمیفروشی گفتم سعید برگشته شهرستان او گفت سعیدتهران است و سرپایی ازکاسب ها جنس زیادی میخردو مشتریان شهرستانی دارد به انها میفروشد کع من تعجب کردم وبالاخره متوجه شدمدرست میگویندولی پیش خودمتعجب بودمکه این بچه 4ماه بیشترپیش من نبود چطوراین تعداد مشتری برای خودپیدا کرده که همه بازار التماس میکنند که او انهاخریدکند تا بالاخره منزل دربستی درمیدان شاپوراجاره کرد وهم محل زندگی اش بود وهم انبار کالا وفروش بالایی داشت چندنفرکارگراستخدام کرده بود که یکی ازانهافامیل بود یک روز امدپاساز من گیردادم مشتریان سعید چگونه با اواشناشدن وسعید چنین فروشی دارد که اوراز تاسیس فروشگاه اینترنتی را گفت و به من گفت سعیدبا فردی مهندس سایت رفیق شده واین مهندس شگردهای درسیستم فروشگاه بکاربرده که روزبه روز مشتری افزوده میشود تا فهمیدم از اینترنت گشتم وشرکتی پیدا کردم سفارش راه اندازی فروشگاه اینترنتی دادم و انها ساختند وتحویلم دادن ولی بیش ازیک سال گذشت من دراین فروشگاه 10محصول هم نفروختم بعدها فهمیدم سیستم فروشگاهی وردپرس برام طراحی کردن وهرماه هم به بهانه های مختلف یک ماه سایت هک میشودماهی دیگرحملات فیشینگ رخ میدهدوهمینطور ماهی ازیک ملیون تا هم اکنون که رسیده به 5تا6ملیون ازمن میگیرندواگرهم ندهم یا دیرشودسایت ازدسترس خارج میکنند ولی خدابرکت بده سعیدماشانس اورد به پست شماخورد خبرموثق دارم که باشماترکیه میایدوبه تازگی یک کانال تی وی زده ویک دستگاه اپارتمان هم در الانیا شمابرایش خریدید سعید ازلطف رفاقت باشما به همه چیز رسید خانه تهران-ویلای شمال-مراسم ازدواج توپ -ماشین شاسی والان هم که قصد عزیمت کامل با بچه هاش به ترکیه برای زندگی دانم کرده ولی من امروز در حال ورشکستگی ام فروشگاه اینترنتی ام اگه 2تا فروش داره اونم مشتری زنگ میزنه ازشهرستان من خودم ادرس فروشگاه میدم میره خرید انجام میده فروش حضوری بازار که فاجعه اس مهندس سعیدتعریف ازانسانیت ومعرفتت خیلی کرده بخدا خودت نیستی خدات هست چندبارجلوی همه گفته من هرچی دارم از رفاقت با مهندس دارم و به غیراز ناموسم همه چیزام بهش میدم اگه بخواهدبخدا عین همین منظورم اینه که هرکاری برای سعید کردی ازبین نرفته و توقلب اش مهرشماست ماشاله الان که خودش کارنمیکند شایدم خودت بدونی 7تا8کارگرکارمند داره هرکی تو سایت خرید میکنه همان خرید زنگ میزنه ادرش مشخصات مشتری میده به فروشنده تو بازار خودفروشنده بجای ارسال به سوله سعیدباهمان مشخصات بسته بندی میکنه میده تیپاکس میبرن شهرستان دیکه 1قلم جنس هم کارمند وکارگرهاش نمی بینند خدا برکت بده حداقل روزی 20تا مشتری داره میخواهم ارت بخواهم درحقم برادری کنی یک فروشگاه مثل مال سعید برام درست کن و شگردهای که برای افزایش ترافیک میزنی برای اون برای منم پیاده کن مثل مایلر و غیره منو از این وضع نجات بده این فروشگاه اینترنتی فعلی هم دیگه بی خیالش میشم همون فقط با فروشگاهی که شما تحویلم بدید کارمیکنم هرچقدرهم امرکنی درخدمتم و اون 60تومنی هم که زدم به حساب خاتم محمدی فقط برای پشتیبانی نبود دادم که شما هرهزینه ای داره برداشت کنی تا الباقی اش هم دستور بدی تقدیم کنم بخدا خیلی اوضاعم خ محمدی فقط برای پشتیبانی نبود دادم که شما هرهزینه ای داره برداشت کنی تا الباقی اش هم دستور بدی تقدیم کنم بخدا خیلی اوضاعم خرابه اگر باور نداری اگرتمایل داشته باشی من هم تمام هزینه فروشگاه میدم وهم شمارا 50 درصدشریک میکنم توی سودفروش 50تا شما 50تا من هرچی سود کردجنس هرچه خریداران بخرند من تامین میکنم مشکل ما تو روند فروش گیرکرده وامروز اگرکسی مثل شمارا داشته باشه که ترفند هدایت ترافیک بازدید وخرید به فروشگاه اینترنتی هدایت کند نونش تو روغنه کاری که چندساله سعید میکنه من توموقعیتی ام که اول خدا وبعدش امیدم به شماست اگرشمابخواهید واقعا میشود بخدا از زمانی که این اگهی برانم زدید اول پیش خودمگفتم اخه تبلیغات چه ارتباطی به فروش داره گفتم شاید برای انجمن تمایل داشتی کاری انجام بدهی وبه من گفتی 6تومن یزای ششماه بزن به حساب انجمن ازفردای انتشاراین اگهی هرروز 3تا 4 خرید داشتم دیگه بکارت ایمان اوردم متوجه شدم شما فردی نیستی که بخواهی برای چیزی که میدونی خوبه توضیح بدی فقط یک اشاره میکنی قول میدم اگر کاری برای من بکنی بد نمی بینی میدونم چیکارکنم هرچه درامد باهم میخوریم فقط خواهش میکنم جواب رد نده دستم بگیر بلندم کن التماست میکنم تواین کارشما نمیشه به هرکسی اعتماد کردیگ پولهایی میگرن ادم بیچاره میکنند اون پولی که میخواهم به اونها بدم تقدیم شما میبکنم که حداقل از کنار شماهم چیزی گیرمن بیاد ....دیگه خودت میدونی خدای
اگرهم بحث اطمینان درمیان است خواستی به سعیدمیگم زنگ بزنه ضامن من بشه پیش شما؟هرچی شما امرکنی مهندس