PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه اندازی تلویزیون ماهواره چگونه است؟

tvmarckt
06-20-2024, 09:00 AM
بادرود من مدتی است تصمیم گرفتم که یک شبکه ماهواره تاسیس کنم برای پخش تبلیغات و فروش کالا یعنی کانال تجاری فارسی در یکی از ماهواره های یاهست - ترکمانعالم -هاتبردو یا هر کدام از ماهواره های خوب موجود درلیست ستالایت های بین المللی
ولی متاسفانه اطلاعات کافی جهت این اقدام ندارم در فضای مجازی فارسی هم هرچه سرچ کردم برای سوال خود جوابی نیافتم
دوستان اگر اطلاعات لازم در مورد روند تاسیس تلویزیون ماهواره قیمت ابونمان پرداختی به ماهواره-ودر کل سرمایه -نیروی انسانی و سخت افزار مورد لزوم برای شروع به کار چیست ؟ و ایا بازدهی سرمایه و سودهی دارد یا خیر؟:confused::confused:

reza
06-20-2024, 11:42 AM
درداخل ایران به دلایل مختلف فنی وقانونی تاسیس تلویزیون ماهواره غیر ممکن هست وشماباید از طریق کشورهای همسایه مثل ترکیه-دبی-ترکمنستان که دارای سبکه اینترنت پرسرعت فایوجی باسرعت16مگ واقعی به بالا هستند و فاقد مسائل فیلترینگ و فاقد قوانین پیچده سایبری هستند اقدام وکار خودتو آغاز کنی یا خودت مستقیم بروی دراین کشورها شروع به فعالیت کنید براساس ویزای کار یا اینکه اشخاصی که دارای چنین فعالیتی در این کشورها هستند سفارش دهید سرور مخصوص ستالایت از ترکم عالم یا از ماهواره یاه ست که عربی است روی فرکانسی یک کانال راه انداری کنندو شمادرایران محتوا سمعی یا بصری تولید یا از جایی اپلود کنید و برای اون کانال فعال خودت بارگذاری کنی و طبق جدول برنامه ریزی شده و توسط یک لپ تاپ حرفه ایی سیستم بالا که لپ تاپ گیم آف باید باشه و شما خریداری میکنید و برای دریافت وپخش برنانه های خودت از اون لپ تاپ استفاده میشود در دفتر پخش کشور مذکور
خالا شما هم میتونید کالا ومحصولات خودتون بفروشید مستقیم که برای اینکار باید با یک شرکت گیتوی پستی قرار داد ببندی که محصولات خودتو شما به پست بدهی و مامورپست در سراسرایران مرسولات شما را توزیع و وجه اون محصولات را از خریدار در مقصد دریافت و از طریق شرکت واسط گیت وی پستی با کسر درصدی کارمزد به حساب شما انتقال میشود این فروش کالا در TV ارسال درب منزل و دریافت وجه هنگام تحویل هست
مدل دوم درکنار این میتوانید از اصناف شرکت ها سفارش پخش تبلیغات آگهی تجاری دریافت و در کانال خودت براساس توافقنامه در زمان معین مثلا میان فیلم سینمایی یا ابتدای فیلم و تعداد دفعات پخش این نوع تبلیغات را پخش و هزینه ای هم دریافت کنید
درمورد محتوا و موضوع رعایت گپی رایت که در متن توافق نامه ماهواره مورد نظر رعایت ان را تاکید کرده ولی شما میتوانید از فیلم هاوموسیقی های موجود در یوتیوپ استفاده کنید که مخارج بیشتری برای خرید امتیاز پخش یا دوبله فیلم یا پخش موسیقی به کمپانی های مولف پرداخت نکنید
سرور مخصوص پخش تلویزونی حدود ماهی 30تا50ملیون تومان همراه با ماهی 20ملیون تومان هزینه مجریان پخش در کشور خارجی محاسبه میشود
اگر بنده سفارش چنین کاری راازمشتری پذیرش کنم در استانبول ترکیه و از طریق ماهواره یاهست برایتان صفرتا صد کار را انجام و طی مدت حداکثر2هفته هم اماده بهره برداری میشود
برای باراول 100ملیون نومان نقد به همراه یک لپ تاپ سیستم بالا که این لپ تاپ برای خودتان باقی میماند و هیچ مالکیت یا استفاده کاری شخصی برای خودمان نمیکنم
مبلغ 100ملیون دریافتی هم بابت 70ملیون تومان هزینه حتمی سرور است و 30ملیون هم دستمزدخودمان میباشد ولی برای ماه بعد 20ملیون تومان ماهانه دستمزدماست و 40ملیون هم هزینه سرورهاست میشودجمعا ماهی 60ملیون تومان
همکاری شبانه روزی باشما یعنی هرچه شما از ایزان بارگذاری کنید ما در استانبول روی فرکانس جهانی ماهواره یاهست قابل دریافت در ایران و جهان ارسال برای پخش ومنتشر قرارمیدهیم با کیفیت HDدرکنار چند فعال تله شاپی مثل خودتان که هم اکنون همین روال کاری برای این کاربران در حال انجام است منتها بنده اجازه نام بردن کانال انها در این اکادمی را ندارم اگر خودشان مایل باشند در ادامه همین پست میتوانند نام کانال خودشان را که ما تاسیس و هم اینک در استانبول مدیریت میکنیم را برای شما بازگو ومعرفی کنند

bayan
06-24-2024, 08:44 PM
استاد اگردرایران اینترنت فیبرنوری داشته باشیم با سرعت 16 مگ واقعی که این سرعت لازمه پخش وانتشارصداوتصویراز طریق ماهواره های تجاری مثل هاتبرد-یاهست -تل استار است می توانید سفارش راه اندازی یک شبکه یا کانال برای مقاصدتجاری از طرف ما را بپذیرید؟ یا اینکه فعالیت شما فقط در کشور ترکیه قابلیت همکاری دارد
اگرپاسخ مثبت باشد و شما تائید کنید مشکلات فنی تکنیکی و یا منع قانونی درایران برای پخش یک کانال تلویزون ماهوره ای وجود ندارد من افتخارمیکنم شما مسئولیت صفرتا صد آن را بپذیرید چون ما از سوابق فعالیت های شمادراین راستا در کشور ترکیه بخوبی آگاهیم دونفر از مشتریان شما در الانیا واستانبول ترکیه ازاقوام ما هستند که به صداقت و تجربه شمادراین امر بسیارتاکید نموده ونهایت رضایت مندی خودرا از همکاری باشما ابراز میکنند که در ارتباط خصوصی تر اگر سعادت داشته باشیم با جنابعالی برقرار کنیم این دو نفررا معرفی میکنم الحق وال انصاف اززمان ورود به این کسب وکار اوضاع مالی بسیارخوبی چه در اونجا که شنیدم دو آپارتمان مسکونی هم خریداری کردند در منطقه بسیار لاکچری استانبول و هم در ایران اوضاع مالی خوبی از طریق تاسیس کانال ماهواره ای تحصیل نمودند که البته نوش جانشان هردو از بچه های بامعرفت وفداکار در بین اقوام دور ونزدیک بشمار می ایند که درهنگام بروز مشکلات خانوادگی یا مالی به محض اطلاع خودشان را وسط گود میرسانند وتا بخواهد دیگران از مشکل بوجود امده برای فرد گرفتار باخبر شوند این دو باهم یا به صورت انفرادی مشکل طرف را بدون هیچ سروصدایی حل میکنند یا در مراسم فوت کسی در بین اقوام دور یا نزدیک یا همسایگان خودشان نبوده که این دو از صفرتاصدبرگزاری مراسم درکنار بازماندگان مرحوم نباشند واز لحاظ قدمی -مالی ومعنوی کم نمی اورند حتی الان هم که در کشور دیگری هستند در چنین مواقعی درسریع ترین وجه ممکن خودشان را میرساننددرصورتی که اگر حاضر هم نشوند عذرشان بدلیل راه دور پذیرفتنی است ولی تاکنون از این بهانه استفاده نکردند به همین خاطر من معتقدم نوش جانشان باشد من به شخصه بسیار خوشحالم چنین افرادی هستندوباید در هر فامیلی چند تن اینگونه لوطی وجودداشته باشد انسانهایی که اعمال وجوانمردیشان باعث میشودخدا مثل شمایی را سرراهشان قرار دهد که مسبب ترقی و پیشرفتشان شوند لذا از جنابعالی درخواست میکنم مارا دراین روند پشتیبانی گنیدهرچقدر هزینه اش باشد بنده درخدمتم ومیپردازم ولی درترکیه نمیتوانم بدلیل وابستگی خانواده در ایران و همچنین ندانستن زبان ترکی من حاضرم مبلغی بیشتر پرداخت کنم ولی شمادر ایران این همکاری را با بنده صورت دهید